Cviky pro zdraví, svět meditací, dechu, intuitivního léčení.

Napsal Elli (») 5. 11. 2019 v kategorii Cen star, přečteno: 568×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

 Sami se ponoříte do tajemství pradávných technik světa meditaci. Poznáte kouzlo harmonie těla a ducha. Budete objevovat logiku života a zdraví. Naučíte se lépe poznat sami sebe. Svou pozornost věnujete svému zdraví a rozvoji vlastní osobnosti. Vstoupíte do světa taoismu a za pomoci dynamických cviků, a meditace, mentálních technik a dýchání. Vyzkoušíte si pradávné techniky intuitivního dýchání při léčení a posilování aktivity a vitality.

NAUČÍME VÁS VNITŘNÍ CVIKY PRO ZDRAVÍ, DECHOVÉ TECHNIKY A MEDITACI

1) Vnitřní cviky pro zdraví, posilují žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladinu energie, stabilizují zdraví a prodlužují lidský život. Pomáhají odstranit stres, hněv a úzkost, které jsou největšími nepřáteli našeho zdraví.

2)Vnitřní cviky jsou naprostým opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám často zatěžují chod vnitřních orgánů a narušují jejich jemnou činnost. Teprve využitím obou druhů cvičení, lze dosáhnout dokonalé harmonie těla a duše. Při vnitřních cvicích pro zdraví je možné se zaměřit na jednotlivé vnitřní orgány k dosažení stabilního a trvalého zdraví.

2) Rytmický dech, pohyb, mentální techniky a intuitivní dýchání použijeme pro pročistění energetických míst a drah, což napomáhá k plnému uvědomění současných pocitů nebo bolestí. Pomáhá léčit chronické nemoci. Zdokonalí se paměť i všechny duševní schopnosti. Napomáhá ovládání emocí, odstranění stresu, smutku, strachu a závislosti atd. Posiluje sebevědomí, sebedůvěru, lásku, jistotu, navozuje klid a pohodu.

a) Satori a sati dýchání má při vibrační meditaci sate, hluboké dlouhodobé psychické a léčebné působení na tělo i duši. Jde o procitnutí, uvědomování a schopnost prožívat psychické a tělesné jevy tak, jak probíhají v přítomném okamžiku. Řeší náš současný tělesný a duševní stav. Zvládáte lépe stres a stresové situace, pozitivně a trvale řešíte problémy i krizové situace, zabraňuje vyhoření, rozvíjí duševní schopnosti, samostatnost a sebevědomí. Dojde k rozhodnému vyrovnání se s minulostí. (nejde o rebirthing ani holotropní dýchání, které nás vrací do minulostí.).

b) Přímý prožitek naší vlastní vnitřní reality, je technika sebepozorování, meditace ´Vipassana‘ znamená pozorovat věci takové, jaké doopravdy jsou, ne jakými se zdají být. Musíme proniknout skrze zdánlivou skutečnost, dokud nedosáhneme konečné pravdy celé mentální a psychické struktury. Když tuto pravdu zažijeme, naučíme se přestat slepě reagovat, přestat vytvářet mentální nečistoty a staré nečistoty postupně přirozeně zmizí.

c) Vibrační meditace manter - zhluboka se nadechneme a při dlouhém výdechu zpěvem vibrujeme mantry a tato vibrační energie pročišťuje jednotlivé čakry: O a M vibruje - dutiny v hlavě. (čakry 6 a 7), MA a NY vibrují - v ramenech a v prsou. (čakry 5 a 4 ) PE a GY vibrují - v břiše a v žaludku. (čakry 3 a 2), HU a M vibrace - celého těla. (všechny čakry). Vibrační energie - posiluje, stabilizuje a uzdravuje vnitřní orgány.

Jak říká zakladatel Taoismu Lao-c´, když se s minulostí vyrovnáte, můžete teprve plně využit zkušenosti, které vidíte v jiném pohledu současné životní situaci.

Přihlásí-li se 10 zájemců, bude stanoven termín.

Centrum AVASA Praha 8

http://cviky.7x.cz/cen-tao/kurzy-a-seminare

Ubytování: je možné zařídit okolních penzione

Ing. Angel Buna, mob. 735 762 022, buna.a@seznam.cz

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.