Dynamické cviky pro zdraví...

Napsal Elli (») 10. 4. v kategorii Cen star, přečteno: 250×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

V současné době jsou atraktivní Dynamické cviky pro zdraví, které jsou opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám dávají okamžitou tělesnou krásu, ale často nám zatěžují chod vnitřních orgánů a narušují jejich jemnou činnost. Teprve využíváním obou těchto systémů, lze dosáhnout dokonalé harmonie těla i duše a to v každém věku. Bez správného vědomého dýchání nemají cviky uvedenou účinnost. Proto klademe zvýšenou pozornost na zvládnutí dechové techniky.  Jednotlivé pozice cviků, nám umožňují vědomý a řízený dech posílat energii tam, kde to náš zdravotní stav  nejvíc potřebuje.

   Dynamické cviky pro zdrav í kladou na správné dýchání velký důraz. Základem je takzvaný plynulý plný dech. Zvládnutí tohoto způsobu dýchání je prvním krokem k trvalému zdraví. Před rituálem a cviky je nutno vždy prodýchat a pročistit čakry.

   Vědomě řízené dýchání, hluboký nádech a dlouhý výdech posilují svalstvo, vnitřní orgány a otevírají pramen věčného mládí. Posilují žlázy a vnitřní orgány, zvyšují vitalitu a stabilizují emoce i tělesnou odolnost. Hlavní pozornost při cvičení je zaměřena na umění hlubokého nádechu a dlouhého výdechu. Tato dechová technika stimuluje organismus, vyrovnává hladinu energie a zlepšují funkci samotných vnitřních orgánů. Stabilizují zdraví a prodlužují lidský život. Pomáhá nám dosáhnout dokonalé harmonie těla a duše.

Organizujeme a zajištujeme různé speciální kurzy a semináři:

 Cviky pro formování postavy. Posilují a zpevňují všechny důležité svalové skupiny: prsa, ramena, paže, záda, boky, břicho, stehna, hýždě, lýtka, chodidla a snižují hmotnost. Trvale formují postavu a zlepšují držení těla. Zvyšují vitalitu a stabilizují emoce i tělesnou odolnost.

 Cviky pro posílení nervové soustavy. Cviky pomáhají udržovat pružnost a odolnost celého nervového systému. Odstraňují stres a napětí a přispívají k prodloužení mládí. Všechny závažné zdravotní problémy mají svou příčinu v nervovém systému, jsou-li nervové impulsy pomalé, jsou pomalejší i fyzické a mentální reakce a tím dochází k projevu rychlého stárnutí. Cvičení zajišťuje klid a pohodu, zvyšuje aktivitu a vitalitu v každém věku.

 Oční cviky. Podstatně zlepšují zrak a odstraňují chronické záněty. Jsou prevencí proti šedému zákalu a přispívají ke zmizení­ kruhů či váčků. Odstraní i další zdravotní potíže a napomáhají regulovat krevní tlak. Očních vad a chorob stále přibývá. Mnohým lidem brýle přímo vadí, nemohou si na ně zvyknout, mnohým působí komplexy.

 Cviky pro posilování pohlavních orgánů. Napomáhají k léčení neplodnosti a poruch erekce i závažného onemocnění jako je krevní tlak, poruchy srdeční činnosti a rakoviny prostaty i dělohy.  Neplodnost, poruchy prostaty a dělohy nejsou běžnou součástí stárnutí. Příčiny  jsou v psychických problémech  jako je stálá úzkost, deprese a strach. Cvičením dosáhnete zvýšené aktivity a vitality pro plnohodnotný život i sexuální zdraví v každém věku.  

Přihlásí se 10 zájemců kurzy budou zahájeny v KCN Praha nebo prijedeme k Vám...

Dále Vás naučíme:

Pěti Tibetských cviků a meditace, které jsou klíčem k trvale kráse těla a duše i věcného mládi.Tyto rity posiluji vnitřní orgány, ovlivňují žlázy, hormony, zvyšují vitalitu a stabilizují emoce i tělesnou odolnost. Dechové techniky sati a satori a vibrační meditace, které otevírají pramen věčného mládí. Posiluji vnitřní orgány, stabilizují emoce i duševní a tělesnou odolnost. Zvyšují aktivitu a vitalitu, napomáhají, aby tělo bylo pružné a pevné.  Zlepšují pohyblivost kloubů, páteře, krevní oběh a lymfatický systém. Navozují dobrou náladu, klid a pohodu. Vesmírná energie proudící prostřednictvím čaker, otevírá pramen věčného mládí.

a

DYNAMICKÉ CVIKY, SVĚT MEDITACÍ, DECHU A INTUITIVNÍHO LÉČENÍ

Sami se ponoříte do tajemství pradávných technik světa TAO, ZEN BUDDHISMU. Poznáte kouzlo harmonie těla a ducha. Budete objevovat logiku života a zdraví. Naučíte se lépe poznat sami sebe. Svou pozornost věnujete svému zdraví a rozvoj osobnosti. Vstoupíte do světa taoismu a za pomoci dynamických cviků a meditace, mentálních technik a dýchání.

Dynamické cviky, posilují žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladin energie, stabilizují zdraví a prodlužují lidský život. Pomáhají odstranit stres, hněv a úzkost které jsou největšími nepřáteli našeho zdraví.

Dynamické vnitřní cviky jsou naprostým opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám často zatěžují chod vnitřních orgánů a narušují jejich jemnou činnost. Teprve využitím obou druhů cvičení, lze dosáhnout dokonalé harmonie těla a duše. Při dynamických vnitřních cvicích pro zdraví je možné se zaměřit na jednotlivé vnitřní orgány k dosažení stabilního a trvalého zdraví.

 Rytmický dech, pohyb, mentální techniky a intuitivní dýchání použijeme pro pročistění energetických drah, což napomáhá k plnému uvědomění současných pocitů nebo bolestí. Pomáhá léčit chronické nemoci. Zdokonalí se paměť i všechny duševní schopnosti. Napomáhá ovládání emocí, odstranění stresu, smutku, strachu a závislosti atd. Posiluje sebevědomí, sebedůvěru, lásku, jistotu, navozuje klid a pohodu.

Satori a sati dýchání má při meditaci sate  hluboké dlouhodobé psychické a léčebné působení na tělo i duši. Jde o procitnutí, uvědomování a schopnost prožívat psychické a tělesné jevy tak, jak probíhají v přítomném okamžiku. Řeší náš současný tělesný a duševní stav. Zvládáte lépe stres a stresové situace, pozitivně a trvale řešíte problémy i krizové situace, zabraňuje vyhoření, rozvíjí duševní schopnosti, samostatnost a sebevědomí. Dojde k rozhodnému vyrovnání se s minulostí. (nejde o rebirthing ani holotropní dýchání).

Přímý prožitek naší vlastní vnitřní reality, je technika sebepozorování, meditace ´Vipassana znamená pozorovat věci takové, jaké doopravdy jsou, ne jakými se zdají být. Musíme proniknout skrze zdánlivou skutečnost, dokud nedosáhneme konečné pravdy celé mentální a psychické struktury. Když tuto pravdu zažijeme, naučíme se přestat slepě reagovat, přestat vytvářet mentálnín nečistoty — a staré nečistoty postupně přirozeně zmizí.

Vibrační meditace manter - zhluboka se nadechneme a při dlouhém výdechu zpěvem vibrujeme mantry a tato vibrační energie pročišťuje jednotlivé čakry: O a M vibruje - dutiny v hlavě. (čakry 6 a 7), MA a NY vibrují - v ramenech a v prsou. (čakry 5 a 4 )  PE a GY vibrují - v břiše a v žaludku. (čakry 3 a 2), HU a M vibrace - celého těla. (všechny čakry). Vibrační energie - posiluje, stabilizuje a uzdravuje vnitřní orgány.

Bližší informace:  Angel Buna, mob. +420 735 762 022

Vibračni meditaci sate.

  Když si udržujeme kondici a pružnost našeho těla v každém věku. To nám dává jistotu, vyšší sebevědomí a sebedůvěru. Meditace posilují naši psychiku a emoce, dávají nám pocit klidu a pohody, kterou potřebujeme pro všechny oblasti našeho života a činnosti. Poskytuje nám to pocit svěžesti, elánu a vždy dobrou náladu v každodenním životě

   V dnešním světě je člověk formován více vnějšími okolnostmi a instinktu i intuice využívá málo. Při svém rozhodování se nedovede oprostit od vnějších vlivů. Nebere na vědomí, že pouze jeho vnitřní síla je ustavičným tokem a nepřetržitou proměnou člověka. Každý je strůjcem svého štěstí a má svůj osud ve vlastních rukou, zachová-li svou přirozenost, jež je jedinou formou a způsobem jeho existence.

   Současná doba je obdobím rozvoje technologií a změny životního stylu. Nové vědecké poznatky v oblasti informací mění i reálné podmínky každodenního života. Přináší to stále vyšší nároky na stabilitu lidského organismu a na lidskou psychiku.

   Je třeba najít svou vlastní cestu svého osobního uplatnění, zvýšením nároku na své chování, zvyky, emoce a zdraví. Často se trápíme pro věci, které ani neovlivňují náš život a tím si sami podlamujeme své zdraví. Proč ničenu nevěříme a u ničeho i když je to pro nás podstatné, nevydržíme? Vymlouváme se, že za to nemůžeme, všichni nám jen ubližují a nikdo nás nemá rád. Všem se daří, jen nám ne. Můžeme si pomoci sami rozborem našeho vnitřního stavu vibračni meditaci sate.

https://cviky.7x.cz/cen-tao/vibracni-meditace-sate

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.