Jaro je tady - pročistění střev..

Napsal Elli (») 15. 3. v kategorii Cen star, přečteno: 105×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jaro je období, kdy nastal čas k pročistění našeho těla i myslí.  Zaměříme se na detoxikaci střeva. Našem tělu se už od narození usazují různí paraziti, viry a bakterie, které náš organismus zatěžují a ničí. Čistění střeva je souhrn postupů, jak se zbavit virů, bakterií, plísní a toxických látek. Cestu ke zdraví začínáme vždy od střev. Tam se tvoří první linie obrany proti rakovině a dalším nemocem, protože jedy ve střevě otravující tělo, vyvolávající křeče našich cév a ničící naše játra a ledviny.

    Pomocí detoxikace, formou pročištění střev lze snadno zvítězit nad našimi úhlavními nepřáteli, jakými jsou: zácpa, nadýmání, chronická únava a kožní problémy. Jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí je nahromadění toxinů v organismu.

   Každá živá buňka produkuje toxiny, které přírodou určeny k vyloučení: prostřednictvím kůže, plic a ledvin. Zdrojem intoxikace jsou jedy, které pronikají stěnou střeva, a tím znečisťují celý organismus.

   Z toho plyne zajisté význam správné výživy, ale hlavně důležitost naprosto čistého střeva 4 cviky „várisara“ provedených 8x, / cca 2 hod./ K tomu, aby energie isar prošla celým trávicím systémem, každý cvik se musí opakovat střídavě na každou stranu

    Brzy se objeví svěžestí dechu, lepším spánkem, vymizení vyrážky z obličeje a po těle. Pročištění trávící systém má za následek správný metabolismus a to způsobuje, že hubení se spravují a hubnou ti, kteří mají kila navíc.

Angel Buna

https://cviky.7x.cz/cen-tao/varisara-cisteni-strev

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.