Nabídněte svým zaměstnancům benefit

Napsal Elli (») 4. 4. v kategorii Cen star, přečteno: 219×

Zvýšení jejich angažovanosti a motivace v každodenní pracovní činnosti pro Vaši firmu. Námi nabízené aktivity pomůžou zaměstnancům k lepšímu pracovnímu výkonu i osobní spokojenosti. Masáže na pracovišti zvyšují duševní činnost, snižují stres a obnovují fyzické síly jedince, významně napomáhají většímu soustředění na pracovní činnost.

Vzhledem k tomu, že trvají pouze 15-20 minut jsou pro Vaše zaměstnance ideální relaxací. Nejčastěji jsou poptávané tzv. masáže v sedě na polohovacích masérských židlích nebo na mobilním masérském lehátku.

Masáže mohou být také výborným doplňkem firemních akcí (teambuildingové aktivity, společenské akce, firemní prezentace či firemní Dny zdraví). Pro dosažení maximálního zdravotního efektu doporučujeme masáže doplnit aktivním pohybovým programem

Hlavní výhody pro zaměstnavatele: zvýšení efektivity práce, posílení imunity = snížení pracovní neschopnosti, zvýšení loajality zaměstnanců, snížení fluktuace.

Hlavní výhody pro zaměstnance: uvolnění napětí v těle a zlepšení dýchání, odstranění stresu i psychického vyčerpání, motivace a povzbuzení do každodenních činností.

Bližší informace: Marie Kolínová, tel. +420 603 440 000, mail: info@majakzdravi.cz

Referenční firmy: Alukov, Astellas Pharma, ComAp, C.O.T. Media, Danone, Joyful Craftsmen, Magistrát HMP, Mondelēz International, Okin Group, Techona...

http://www.majakzdravi.cz/


Komentování tohoto článku je vypnuto.