Osobní rozvoj, štěstí, radost a zdraví.

Napsal Elli (») 17. 1. v kategorii Cen star, přečteno: 78×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

  Vnitřní svoboda člověka nastává, když jedná na základě vlastního rozhodnutí, které je osvobozeno od vnějších vlivů. Je nutno se přizpůsobit vnějším podmínkám, ve kterých momentálně reálně žijeme a zbavit se problémů z minulosti. Musíme vzít do svých rukou plnou odpovědnost za náš života uvědomit si, že naše chování a jednání je formováno vnitřním rozhodnutím. Nikdo nám nemůže ublížit, když mu to nedovolíme Důležité je převzít plně odpovědnost a iniciativu za to, co se teď děje, aby se věci uskutečnily tak jak chceme.

    Nesvalovat vinu na okolí, ale uvědomit si, že naše chování je důsledkem naší vlastní volby. Jedni jsou závislí na chováni druhých a dovolují jim, aby je ovládali a řešili jejich problémy. Druzí se řídí vlastními hodnotami a chyby hledají v sobě.

   Nikdo je nemůže pak zranit, ubližovat jim a ovlivňovat je. Ten, který hledá problémy a chyby v sobě s jasnou představou svého cíle, dosahuje konkrétní řešení a trvalý úspěch. Ten, který nechce vědět  co bude, schovává se a nevěří ničemu, vytváří podmínky a možnost, aby byl ovládán a manipulován druhými.

 Jak dosáhnout rozvoje osobnosti.

 - každou překážku i prohru přijmout s pokorou a klidem

 - nikdy nedělejte nic samoúčelně, pokud vás to nenaplňuje.

 - stanovit si osobní plán svého postupu, krátkodobý i dlouhodobý

 - buďte pozorní a milí k druhým, nikdy se neuchylujte k násilí

 - nepodceňujte žádnou činnost i z nepříjemné se snažte něco vytěžit.

 - zbavte se nesprávných představ a nahraďte je pozitivním postojem  

   Vnitřní cviky pro zdraví, meditace sate, nám dávají možnost vědomého řízení energie do míst, kde se tato energie dostává, bez našeho vědomí pomoci podvědomí, které řídí nepřetržitě činnost vnitřních orgánů. Tím, si můžeme sami posilovat a udržovat stabilitu a vitalitu našich vnitřních orgánů.

   Udržujme si naší kondici a pružnost našeho těla v každém věku. To nám dává jistotu, vyšší sebevědomí a sebedůvěru. Posiluje naši psychiku a emoce, které nám dávají pocit klidu a pohody, kterou potřebujeme pro všechny oblasti našeho života a činnosti.

  Pocit svěžesti, elánu a vždy dobrou náladu v našem každodenním životě.

   To nám umožňuje řešení věcí, které před nás osud staví. Každou překážku i prohru se snažte analyzovat a důvody neúspěchu neopakovat. Nikdy se neuchylujte k násilí nebo ponižování jiných lidí. Buďte laskaví sami k sobě, uspořádejte si pořadí hodnot ve vašem životě, vystupujte rozhodně, ale neubližujte druhým. Neustále udržujte svou fyzickou kondici, denně cvičte, meditujte a otužujte se.

   Úroveň života záleží na druhu našich myšlenek, uvědomme si, že každý je strůjcem stability svého zdraví a úspěchu.

 Doporučujeme:

https://cviky.7x.cz/cen-tao/vibracni-meditace-sate

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.