Afirmace - 2019

Napsal Elli (») 3. 12. 2018, přečteno: 212×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

 Duše vnímá pouze myšlenky a pocity beze slov. Slova mohou myšlenky a pocity do jisté míry vymodelovat, to už ale není ono, protože řeč je až druhotná. Mnohem efektivnější je jedenkrát pocítit než tisíckrát zopakovat. Proto je třeba směřovat k tomu, abyste to, co si opakujete, zároveň prožívali. Jednotlivé afirmace musí být úzce vymezené, kdežto slučovat dohromady hned několik cílů nemá cenu. 

   Dále je nutné vyhnout se monotónnosti a jednoznačnosti. Každou novou sérii opakování je třeba doprovázet novými aspekty prožitků a pocitů. Pokud si například budete ustavičně opakovat: „Jsem spokojený a věřím si,“ tato slova pro vás brzy přestanou znamenat ten potenciál, který v sobě nesou.. Přání se musí nechat uzrát.

   A konečně by se afirmace neměla směřovat na boj s následky a důsledky, aniž byste předtím odstranili příčiny. Například nemá smysl opakovat: „Nemám se čeho bát a nemám se čím znepokojovat,“ jestliže příčina znepokojení zůstává. Navíc musí být afirmace zformulována v pozitivním klíči.

  Namísto nekonečného opakování toho, čemu se chcete vyhnout a čeho se míníte vyvarovat, se naprogramujte na výsledek, jehož chcete dosáhnout. Například negativní afirmaci: „Nebojím se a neznepokojuji se,“ je lepší vyměnit za pozitivní: „Jsem odvážný a důvěřují si.“ V čem si konkrétně důvěřujete, abyste neměli důvod ke starostem, konkrétně označte.

   Všímejte si, jak je záhodno říkat, že se vše daří, a nikoli že se vše podaří. Pokud afirmaci zformulujete v čase budoucím, tato budoucnost se nestane přítomností, ale naopak se změní v místo kdesi před vámi. Parametry svého vyzařování musíte bezpodmínečně naladit tak, jako byste to, co si přejete, už měli. Duševní pohoda představuje důsledek jednoty duše a rozumu v samostatně položené otázce.  

   Nejúčinněji fungují afirmace pouze v tom případě, že se nacházíte v klidu a pohodě. Podvědomí nelze přesvědčit ani mu něco přikázat. Jestliže necháváte propuknout jakékoli emoce, narušujete rovnováhu. Pokud se energicky snažíte vtlouct si do hlavy jednu jedinou myšlenku, vaše duše si zacpe uši. Nejefektivněji účinkuje lhostejné opakování v uvolněném stavu. Hlavní je naučit se svou afirmaci ve formě pozitivního prohlášení - plně  procítit všemi smysly.

    To vás naučíme při meditaci sate, kde se  soustředíme  na  naši myšlenku /afirmaci/ na naše vnější vnímání a vnitřní pocity.  To přináší s sebou energii bdělosti a nastávají podmínky k řešení  věci novým způsobem.

   Najdeme Vám pozitivní řešení, všech problémů, které vám ztěžuji a ztrpčují každodenní život v přítomném okamžiku.

Angel Buna

 Proto doporučujeme začít nově...

https://cviky.7x.cz/cen-tao/vibracni-meditace-sate

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.