Kraniosakrální terapie

Napsal Elli (») 8. 2. v kategorii Cen star, přečteno: 271×

Jde o terapie budoucností, umění dechu života nalézt společně „vlnovou délku“, klíčové body a vnímat fyzickou a psychickou kondici klienta. Potence dechu života je vnitřním řídícím principem, obnovení zdraví, aktivuje léčebný proces, harmonizuje tělesné struktury a vyvolává pulzující vlny ve vztahu k prvotní energetické dynamice. Vnímáním cítíme aktuální stav lebeční impulsu (spontánní rytmus mozku a mozkomíšního moku, která zjišťujeme rušení a léčíme je. Klient terapeutovi podrobně popisuje proces a terapeut zdůrazňuje klíčové aspekty léčby, jeho ruce se dotýkají těla klienta lehkým tlakem... 

Léčba je vnímána velmi odlišně. Někteří klienti usnou, jiní zažívají kinetické nebo optické vnímání, objevují se vzpomínky, nápady a pocity. To vše svědčí o rozlišení blokování a zasunutých vzorců. Charakter a intenzita vnímání se mění.

Po ošetření klient zůstane na chvíli najít cestu zpět do skutečného světa. Pokud usne, dostane dostatek času, aby si plně uvědomil. Terapeut poté podrobně prodiskutuje minulý proces s klientem a zdůrazňuje klíčové aspekty léčby. 

Kraniosakrální terapie je šetrná práce s tělem, která využívá nejjemnější manuální techniky. Ruce terapeuta se dotýkají těla klienta lehkým dotekem. Během léčby se na jednom až desíti místech těla pracuje rukama. Skutečné ošetření trvá asi 60-90 minut. Včetně předběžného rozhovoru, diskuse o procesu a rady, ošetření trvá nejméně 90 minut. Kraniosakrální terapie je blahodárná terapie, protože se týká nejen fyzického, ale také duševního zdraví a emočního vývoje. Pro dosažení viditelného výsledku se doporučuje 6 až 10 ošetření, každý týden po sobě. 

Využití relaxačních a meditativních účinků kraniosakrální terapie na podporu osobního rozvoje. Hlavně posílení imunitního systému, vitalita a libido, problémy s otěhotněním, impotence. Podpora zotavení po nehodách a chirurgických zákrocích, lebeční kompresi a porodní trauma u novorozenců fyzické nebo emoční přetížen.

Cílem kraniosakrální terapie je obnovit pravidelný kraniosakrální rytmus a dosáhnout úplné relaxace těla a mysli. Využívání relaxačního až meditativního účinku kraniosakrální terapie na i podporu
osobního rozvoje.

Právě v současné době je tato terapie aktuální:

Centrum zdraví Maják, Škrétova 42/2, Praha 2 -Vinohrady

marie.kolinova@majakzdravi.cz , mob.+420 603 440 000

http://kranio-osetreni.cz/

N o v i n k a: nabízíme terapii Kraniosakrální biodynamiky prováděnou
dvěma zkušenými terapeuty vysokou účinnosti efektivní při podporování
schopnost těla se samo léčit-vykazuje mimořádné výsledky.


Komentování tohoto článku je vypnuto.