Tao sexu - něha, blaženost a uspokojení.

Napsal Elli (») 30. 9. 2021 v kategorii Meditace sate, přečteno: 507×

   Tao sexu nás vede jak se chovat a zpomalit stárnutí. Dává nám podrobné rady a návody pro muže i ženy. Blaho je ten nepřirozenější stav vesmíru a všechen konflikt a utrpení je jen lidský výmysl. Jestli se vám toto tvrzení zdá nepravdivé, zamyslete se nad tím, kolika empirickým nesmyslům jsme už v historii věřili a kolik jsme jejich jménem napáchali krutostí. Pokoušejme se pro změnu páchat blaho, i když v ně nevěříme. Aby se to dařilo, žena jako nejvyšší stupeň pozemského tvoření musí dodržovat jednu jedinou povinnost vůči sobě a jednu jedinou povinnost vůči muži: Vůči sobě mít touhu, chuť a vůli pěstovat si naplněni laskavosti, něhou a blahem.

   Nejen k abstraktnímu věčnému vzájemnému uspokojování, během něhož by měla žena pokaždé vycítit a vyrozumět, co by jí zrovna teď v tuto minutu udělalo oběma radost a překvapuje muže tím, že navozuje trvalou blaženost, něhu, cit pro pohlazení a mazleni. To je jedna ze dvou věcí, které žena potřebuje vědět o taoismu.

   Druhé je ze žena zná princip společného blaha. Naplní  může pomalu a pozvolná něhou, pohlazením a mazlením, aby mohl muž transformovat svou ejakulaci pro posílení vnitřní energie–bez výronu semene./nejde o oddalování ejakulace a vystříknuti semene/

   Žena tak docílí, aby jí muž vytrvale vytvářel blaho, nesmí z něho ždímat a vysávat energie, nýbrž mu musí pomáhat je konzervovat a přidávat mu k nim energie svoje. Muži pak, všechnu něhu, pohlazeni a vzájemné mazlení ženě plně opětuje. Neboť jak praví stará taoistická moudrost, je lepší dělat správnou věc, ze špatných pohnutek než ze správných pohnutek špatnou.

   Klasický taoismus s potěšením vnímá, jak tyto dvě energie proudí, jak se třou jedna o druhou, křesají a jiskří, tančí, kmitají, šukají, bublají a šustí, mazlí se a tetelí se něhou, vášní a pářením. Tak vzniká energie tepla, spojená s láskou, přátelstvím, harmonií, veselím, radostí, rozkoší a blahem.

Podrobně uvedeno v knize Tao sexu – Benjamin Kuras

http://cviky.7x.cz/cen-tao/cviky-ex

https://cviky.7x.cz/cen-tao/osobni-konzultace


Komentování tohoto článku je vypnuto.